Oldal kiválasztása

Tehetséggondozó szakkörök

Iskolánk kiemelten fontosnak tartja, hogy a tanórai kereteken kívül és a köznevelési intézményekre vonatkozó követelményeken túl mutató speciális tantárgyi, illetve tudományos kompetenciákat is fejlesszen.

Tehetséggondozó szakköreinken tanáraink célzottan megválasztott pedagógiai módszerekkel segítik a tehetséges diákok képességeinek felismerését, és a valós problémamegoldó készség fejlődését.

A külsős diákoknak is meghirdetett szakköreinken szeretettel látjuk más iskolák diákjait is. Kérjük, hogy érdeklődés esetén a szakkört tartó tanárral vegyék fel a kapcsolatot.

A 2019-2020-as tanévben külsős diákoknak meghirdetett szakköreink

 TantárgySzakkör neveTanár neveÉvf. / OsztályIdõpontTeremKülsős / belsős
1.Alsós mk.
Matematika tehetséggondozó szakkör
Erdősiné Gondos Judit
4. évf.
kedd 15:00-16:30
külsős is
2.Alsós mk.
Matematika tehetséggondozó szakkör
Jencsikné Végh Adrienn
4. évf.
csütörtök 15:00-16:30
külsős is
3.Biológia
Angol nyelvű biológia szakkör
dr. Endresz Gábor
10-12. évf.
kedd 15:00-15:45
221külsős is
4.Biológia
Napjaink biológiája (elmélet)
dr. Erős-Honti Zsolt
9-12. évf.
péntek 14:00-14:45
221külsős is
5.Biológia
Olimpiai felkészítő szakkör (feladatmegoldás)
dr. Erős-Honti Zsolt
9-12. évf.
péntek 14:45-15:30
221külsős is
6.Fizika
Versenyfelkészítő szakkör (9. évf.)
dr. Nagy Piroska Mária
9. évf.
péntek 15:00-15:45
213
külsős is
7.Fizika
Versenyfelkészítő szakkör (10. évf.)
dr. Nagy Piroska Mária
10. évf.
péntek 14:05-14:50
213
külsős is
8.Fizika
Kedvcsináló szakkör
Pintér Géza
7. évf.péntek 14:00-14:45
129
külsős is
9.Fizika
8. évf. szakkör
Pintér Géza
8. évf.péntek 15:00-15:45
129
külsős is
10.Fizika
Érettségi mérések szakkör
Schramek Anikó
12. évf.
péntek 14:00-14:45
213
külsős is
11.Fizika
Elektronika szakkör
Schramek Anikó, Geréb János
9-10. évf.
csütörtök 15:00-15:45
213
külsős is
12.FöldrajzÉrettségire felkészítő szakkörVizy Zsolt10-12. évf.
hétfő 15:00-16:30
305
külsős is
13.Idegen nyelv
Francia szakkör
Bartha Gabriella
10. ac
szerda 15:00-15:45
122külsős is
14.Idegen nyelv
Latin tehetséggondozó szakkör
Péli Ágota
11-12. évf.
2. félévben
külsős is
15.Kémia
11. osztály OKTV szakkör
Albert Attila
11. évf.
szerda 15:00-16:30
214
külsős is
16.Kémia7. osztály HevesyBalázsné Kerek
Marianna
7. évf.kedd 14:00-14:45217külsős is
17.Kémia
8. osztály Hevesy
Balázsné Kerek
Marianna
8. évf.
hétfő 14:00-14:45
217
külsős is
18.Kémia
7. osztály Hevesy
Keglevich Kristóf
7. évf.
hétfő 14:00-14:45
216
külsős is
19.Kémia
10.osztály számolási
Keglevich Kristóf
10. évf.
hétfő 15:00-15:45
216
külsős is
20.Kémia
10.osztály kísérleti
Keglevich Kristóf
10. évf.
szerda 15:00-15:45
216
külsős is
21.Kémia
9. oszt. Irinyi szakkör
Rakota Edina
9. évf.
csütörtök 15:00-16:30
419
külsős is
22.Kémia
12. oszt. OKTV szakkör
Rakota Edina
12. évf.
hétfő 15:00-16:30
411
külsős is
23.Magyar nyelv és irodalom
Szövegértési kompetenciák fejlesztése
Bacskó Márta
5-8. évf.
szerda 14:30-16:00 (kéthetente)
137
külsős is
24.Magyar nyelv és irodalom
Nyelvészeti olimpiai szakkör
dr. Oláh Tibor
9-12. évf.
kedd 15:00-16:30
307
külsős is
25.Magyar nyelv és irodalom
Kreatív írás szakkör
Földvári István
7-12. évf.
csütörtök 16:00-17:30 (kéthetente)127/A
külsős is
26.Matematika
Olimpiai felkészítő szakkör
Dobos Sándor
10-12. évf.
péntek 14:30-17:00
127/A
külsős is
27.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (8. évf.)
Fazakas Tünde
8. évf.
péntek 15:00-16:30
126
külsős is
28.Matematika
Szuper szakkör
Gyenes Zoltán
9-12. évf.
hétfő 15:00-16:30
409
külsős is
29.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (9. évf.)
Hujter Bálint
9. évf.
kedd 15:00-16:30
312
külsős is
30.Matematika
Spec. mat. előkészítő szakkör
Hujter Bálint
6. évf.hétfő, kedd, csütörtök 15:00-16:30
310
külsős is
31.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (6. évf.)
Jakucs Erika
6. évf.
kedd 15:00-16:30
304/A
külsős is
32.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (12. évf.)
Kiss Géza
12. évf.
csütörtök 15:00-16:30
411
külsős is
33.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (10. évf.)
Markó Zoltán
10. évf.
szerda 15:00-16:30
312
külsős is
34.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (11. évf.)
Orosz Gyula
11. évf.
szerda 15:00-16:30
117
külsős is
35.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (7. évf.)
Pereczes Marianna
7. évf.
kedd 15:00-16:30
125külsős is
36.Matematika
Tehetséggondozó szakkör (5. évf.)
Rubóczky György
5. évf.
hétfő 14:30-16:00
304/Akülsős is

A 2019-2020-as tanévben csak saját diákjainknak meghirdetett szakköreink

 MunkacsoportSzakkör neveTanár neveÉvf./OsztályIdőpontTeremKülsős / belsős
1.BiológiaOKTV-felkészítő szakkörSólymosné Hirsch Erika
11-12. évf.
szerda 14:00-14:45
221
belsős
2.Biológia
LaborszakkörSólymosné Hirsch Erika, Szeip Gréta
9. a,c,d
péntek 14:00-14:45
221/216
belsős
3.Ének-zene
Fazekas gyermekkarBolesza-Váradi Andrea
3-6. évf.
péntek 13:00-13:45
303belsős
4.Ének-zeneLukin Eszter vegyeskarVásárhelyi Dalma
7-12. évf.
szerda 15:00-16:30
303
belsős
5.FöldrajzVersenyfelkészítő szakkörKádárné Szalay Eszter
11. évf.
csütörtök 14:00-15:30
305belsős
6.Földrajz
Teleki Pál versenyre felkészítő szakkörKádárné Szalay Eszter
7-8. évf.
szerda 14:00-15:00
306
belsős
7.Idegen nyelvJapán szakkörBolesza-Váradi Andrea5-8. évf.
szerda 14:00-14:45
202/Abelsős
8.Idegen nyelvNémet szakkörPásztiné Markella Eszter
7-8. cd
szerda 14:00-14:45
A31/B
belsős
9.Idegen nyelvOlasz szakkörRábayné Füzesséry Anikó
12. évf.
hétfő 15:00-16:30
418
belsős
10.Idegen nyelvFrancia szakkörSeres Fanny10. cdkedd 14:00-14:45
202/A
belsős
11.KönyvtárSzínjátszó szakkörPásztorné Csörgei Andrea
7-10. évf.
hétfő 14:00-16:00
Könyvtár
belsős
12.Magyar nyelv és irodalomFelvételi előkészítő szakkör Bacskó Márta
7. évf.
hétfő 14:00-14:45
137
belsős
13.Magyar nyelv és irodalomFelvételi előkészítő szakkör Földvári István
8. évf.
kedd 14:00-14:45
127/A
belsős
14.Matematika7.c szakköreFazakas Tünde
7.c
hétfő 14:00-15:00
126
belsős
15.Matematika8.c szakköreGyenes Zoltán
8.c
szerda 15:00-16:00
127/A
belsős
16.MatematikaFelvételi előkészítőJakucs Erika
8.e
csütörtök 14:00-15:30
132
belsős
17.MatematikaOKTV-felkészítő szakkörKocsis Szilveszter
12. évf.
csütörtök 7:00-7:45
209 előtt
belsős
18.MatematikaFelvételi előkészítőPereczes Marianna
8.a
péntek 13:00-14:30
132
belsős
19.MatematikaFelvételi előkészítő
Rubóczky György
8.b
kedd 7:00-7:45
134
belsős
20.PszichológiaPszichológia szakkör
Temesvári Eszter
9-12. évf.
hétfő 15:00-16:30
122
belsős
21.Technika, informatikaHaladó robotszakkör
Karsai Zsuzsanna
7-11. évf.
péntek 14:00-15:30
102belsős
22.Technika, informatikaVersenyfelkészítő projektmegbeszélés (WRO, FLL)Karsai Zsuzsanna
7-11. évf.
péntek 14:00-15:30
102
belsős
23.Vizuális kultúraVizuális kultúra szakkörBognár Petra
5-8. évf.
hétfő 15:00-16:30 (kéthetente)
406
belsős
24.Vizuális kultúraAlsós rajzszakkörDezső Ilona
1-4. évf.
kedd 15:00-15:45
408belsős
25.Vizuális kultúraTárgyábrázolás és alakrajz szakkörGaramvölgyi Béla
8-12. évf.
szerda 15:00-16:30 (kéthetente)
406belsős