2018/2019 | Csefkó Zoltán | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Dobos Sándor | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Dvorák Cecília | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Erős-Honti Zsolt | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Gyenes Zoltán | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Hujter Bálint | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Kiss Géza | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Takács Márta | Miniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2018/2019 | Endresz Gábor | MTA Pedagógus Kutatói Pályadíj |
2017/2018 | Balázsné Kerek Marianna | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2017/2018 | Markó Zoltán | Graphisoft-díj |
2017/2018 | Albert Attila | Magyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja |
2017/2018 | Hámori Veronika | Prima Primissima |
2017/2018 | Ádámné Laczkó Melinda | HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum ezüst emlékérme |
2017/2018 | Csefkó Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Nagy Péter | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Dvorák Cecília | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Takács Márta | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Vizy Zsolt | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Fazakas Tünde | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Kiss Géza, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2018 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2017/2017 | Pásztor Attila | EMMI Kiváló versenyfelkészítõ |
2017/2016 | Keglevich Kristóf, dr. | EMMI Kiváló versenyfelkészítõ |
2017/2015 | Erõs-Honti Julianna | EMMI Kiváló versenyfelkészítõ |
2016/2017 | Jakucs Erika | Beke Manó Emlékdíj |
2016/2017 | Gyenes Zoltán | Junior Varga Tamás-díj |
2016/2017 | Nagy Péter | Kiváló versenyfelkészítõ-díj |
2016/2017 | Osztovits Szabolcs, dr. | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2016/2017 | Horváth Gábor | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2016/2017 | Fehérvári Zoltánné | Fazekasért kitüntetés |
2016/2017 | Szokolai Tibor | Fazekasért kitüntetés |
2016/2017 | Kocsis Szilveszter | Graphisoft-díj |
2016/2017 | Foki Tamás | Németh László-díj |
2016/2017 | Szokolai Tibor | Németh László-díj |
2016/2017 | Albert Attila | Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért |
2016/2017 | Szokolai Tibor | Ericsson-díj |
2016/2017 | Takács Márta | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Horváth Gábor | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Pásztor Attila | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Surányi László, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Gyenes Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Kiss Géza, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2016/2017 | Mészáros Zsuzsanna | MROE Primavera-díj |
2016/2017 | Póczos Valéria | MROE Primavera-díj |
2016/2017 | Koren Balázs | Sulinetwork-díj |
2015/2016 | Bartha Gabriella | Miniszteri elismerõ oklevél az OKTV bizottságban végzett tehetséggondozásért |
2015/2016 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2015/2016 | Dvorák Cecília | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2015/2016 | Fazakas Tünde | Graphisoft-díj |
2015/2016 | Füzesséry Zoltánné | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2015/2016 | Gálné Domoszlai Erika | Magyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja |
2015/2016 | Gyenes Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2015/2016 | Hámori Veronika | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséhez nyújtott támogatásért |
2015/2016 | Horváth Gábor | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2015/2016 | Kádárné Szalay Eszter | a Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-pesti területi fordulójának tanári fõdíja |
2015/2016 | Keglevich Kristóf, dr. | Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért |
2015/2016 | Kiss Gergely | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2015/2016 | Kiss Géza, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2015/2016 | Kiss Géza, dr. | Fazekasért kitüntetés |
2015/2016 | Mészáros Zsuzsanna | World Architecture Awards díj egy casablancai piac építészeti tervéért |
2015/2016 | Müllner Erzsébet, dr. | Természet-Tudomány Diákpályázat - legjobb felkészítõ tanárok elismerõ oklevele |
2015/2016 | Müllner Erzsébet, dr. | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2015/2016 | Nagyné Rápli Györgyi | Magyar Termék Nagydíj a 7. osztályos Énekeskönyvért |
2015/2016 | Orevecz Márta | Varga Tamás-emlékdíj |
2015/2016 | Orosz Gyula | Graphisoft-díj |
2015/2016 | Seres Fanny | Miniszteri elismerõ oklevél az OKTV felkészítésben végzett tehetséggondozásért |
2015/2016 | Szabó Júlia, dr. | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2015/2016 | Szokolai Tibor | Bárczy István-díj |
2015/2016 | Takács Márta | Miniszterelnöki és miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2015/2016 | Vizy Zsolt | Magyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja |
2015/2016 | Zele János | Fazekasért kitüntetés |
2014/2015 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2014/2015 | Gyenes Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2014/2015 | Gyenes Zoltán | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2014/2015 | Hámori Veronika | Apáczai Csere János-díj |
2014/2015 | Hámori Veronika | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2014/2015 | Hámori Veronika | Pedagógus Szolgálati Emlékérem |
2014/2015 | Hámori Veronika | Fazekasért kitüntetés |
2014/2015 | Horváth Gábor | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2014/2015 | Hraskó András | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2014/2015 | Hraskó András | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2014/2015 | Hujter Bálint | Graphisoft-díj |
2014/2015 | Jakucs Erika | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2014/2015 | Kiss Gergely | Graphisoft-díj |
2014/2015 | Kiss Géza, dr. | Graphisoft-díj |
2014/2015 | Kiss Géza, dr. | Pannon Egyetem címzetes egyetemi docense |
2014/2015 | Leányfalvi Gyöngyi | Fazekasért kitüntetés |
2014/2015 | Nagy Ildikó | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2014/2015 | Szokolai Tibor | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2014/2015 | Szokolai Tibor | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2014/2015 | Szoldatics József | Pannon Egyetem címzetes egyetemi docense |
2014/2015 | Táborné Vincze Márta | Graphisoft-díj |
2014/2015 | Takács Márta | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2013/2014 | Albert Attila | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Bali Judit | Fazekasért kitüntetés |
2013/2014 | Bali Judit | Trefort Ágoston-díj |
2013/2014 | Csájiné Knézics Anikó | Magyar Termék Nagydíj |
2013/2014 | Csefkó Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Dobos Sándor, dr. | Graphisoft-díj |
2013/2014 | Dobos Sándor, dr. | Pannon Egyetem címzetes egyetemi docense |
2013/2014 | Dvorák Cecília | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Dvorák Cecília | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2013/2014 | Erõs-Honti Julianna | Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulójának tanári fõdíja |
2013/2014 | Galata Hajnal | Pedagógus Szolgálati Emlékérem |
2013/2014 | Gálné Domoszlai Erika | Bolyai Természettudományi Csapatverseny pesti körzeti fordulójának tanári fõdíja |
2013/2014 | Gálné Domoszlai Erika | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2013/2014 | Garamvölgyi Béla | Kurucz D. István-díj |
2013/2014 | Garamvölgyi Béla | munkáit beválogatták több országos gyûjtõkörû, nyílt szemlére: a 61. Vásárhelyi Õszi Tárlatra, a VI. Kortárs Önarckép Biennáléra és a Vadászati Kulturális Egyesület kiállítására. Ez utóbbira elfogadott három mûbõl kettõt Vadászati Kulturális Érték-nek minõsítettek. |
2013/2014 | Gyenes Zoltán | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Horváth Gábor | Rátz Tanár úr Életmûdíj |
2013/2014 | Horváth Gábor | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Kelecsényiné Molnár Katalin, dr. | Pedagógus Szolgálati Emlékérem |
2013/2014 | Kelecsényiné Molnár Katalin, dr. | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2013/2014 | Kiss Géza, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Kiss Géza, dr. | Ericsson-díj |
2013/2014 | Müllner Erzsébet, dr. | Bárczy István-díj |
2013/2014 | Orosz Gyula | Beke Manó Emlékdíj |
2013/2014 | Pásztor Attila | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Rápli Györgyi | Magyar Termék Nagydíj |
2013/2014 | Riedel Miklósné Hobinka Ildikó, dr. | Bárczy István-díj |
2013/2014 | Szabó Júlia | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2013/2014 | Számadóné Bíró Alice | Fazekasért kitüntetés |
2013/2014 | Szokolai Tibor | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2013/2014 | Táborné Vincze Márta | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért |
2013/2014 | Táborné Vincze Márta | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2013/2014 | Táborné Vincze Márta | Németh László-díj |
2013/2014 | Takács Márta | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2013/2014 | Takács Márta | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2013/2014 | Temesvári Miklós | Bárczy István-díj |
2013/2014 | Ujvári Pál | Bárczy István-díj |
2013/2014 | Ujvári Pál | Pedagógus Szolgálati Emlékérem |
2013/2014 | Vancsisin Gáborné | Bárczy István-díj |
2012/2013 | Albert Attila | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Bíró Zsuzsa | Pedagógus Szolgálati Emlékérem |
2012/2013 | Foki Tamás | Józsefvárosi Polgármesteri Dicséret |
2012/2013 | Horváth Antal, dr. | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Horváth Gábor | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Horváth Gábor | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2012/2013 | Hraskó András | MTA Pedagógus Kutatói Pályadíj |
2012/2013 | Jakucs Erika | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Jilly Viktor | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Kémia munkaközösség | Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért |
2012/2013 | Kiss Géza, dr. | MOL Tehetséggondozásért Díj |
2012/2013 | Kiss Géza, dr. | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Müllner Erzsébet, dr. | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Napközi munkaközösség | Fazekasért kitüntetés |
2012/2013 | Orosz Gyula | Pro Progressio díj |
2012/2013 | Pásztor Attila | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítésében végzett munkáért |
2012/2013 | Pásztor Attila | MTA Elnöki elismerése a diákolimpikonok eredményes felkészítéséért |
2012/2013 | Pogáts Ferenc | Rátz Tanár úr Életmûdíj |
2012/2013 | Rubóczky György | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Surányi László, dr. | MesterM-díj |
2012/2013 | Surányi László, dr. | Inspirational Teacher Award 2013 (Massachusetts Institute of Technology) |
2012/2013 | Surányi László, dr. | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Szabó Júlia | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2012/2013 | Szûcs Imre | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Táborné Vincze Márta | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2012/2013 | Takács Márta | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Turcsányi Márta | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2012/2013 | Ungor Andrea | Fazekasért kitüntetés |
2012/2013 | Zele János | Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj |
2011/2012 | Csájiné Knézics Anikó | Karácsony Sándor-díj |
2011/2012 | Dobos Sándor, dr. | MesterM-díj |
2011/2012 | Foki Tamás | Fazekasért kitüntetés |
2011/2012 | Gyenes Zoltán | Graphisoft-díj |
2011/2012 | Hámori Veronika | Ericsson-díj |
2011/2012 | Iskolánk | Pro Progressio díj a 2011. évi természettudományi és mûszaki jellegû tárgyakhoz kapcsolódó rendezvények, események szervezéséért |
2011/2012 | Jakucs Erika | Graphisoft-díj |
2011/2012 | Katona Kata | Fazekasért kitüntetés |
2011/2012 | Keglevich Kristóf, dr. | Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny különdíja az eredményes felkészítésért |
2011/2012 | Laczkó László | Rátz Tanár úr Életmûdíj |
2011/2012 | Müllner Erzsébet, dr. | Rátz Tanár úr Életmûdíj |
2011/2012 | Müllner Erzsébet, dr. | Természet-Tudomány Diákpályázat tanári Metropolis-fõdíja |
2011/2012 | Oláh Tibor, dr. | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2011 Bronz-díj |
2011/2012 | Pásztor Attila | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2011/2012 | Pásztor Attila | Miniszteri elismerõ oklevél az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken végzett többéves tehetséggondozást segítõ munkáért |
2011/2012 | Pluhár Gabriella | Graphisoft-díj |
2011/2012 | Pluhár Gabriella | Varga Tamás versenybizottság kiemelt felkészítõ tanári díja |
2011/2012 | Surányi László, dr. | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2011/2012 | Szabó Júlia | Miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért |
2011/2012 | Szentesné Péter Orsolya | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2011 Bronz-díj |
2011/2012 | Turcsányi Márta | Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny emlékéremmel díjazott felkészítõ tanára |
2011/2012 | Turcsányi Márta | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2010/2011 | Ének-zene munkaközösség | Fazekasért kitüntetés |
2010/2011 | Hraskó András | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2010/2011 | Jilly Viktor | Bárczy István-díj |
2010/2011 | Keglevich Kristóf, dr. | Hevesy György Országos Kémia Verseny legjobb felkészítõ tanár oklevél |
2010/2011 | Pásztor Attila | Graphisoft-díj |
2010/2011 | Szakolczai Katalin | Beke Manó Emlékdíj |
2010/2011 | Szilágyiné Oravecz Márta | Karácsony Sándor-díj |
2010/2011 | Takács Lajos | Bárczy István-díj |
2010/2011 | Tamás Gábor | Eötvös József emlékérem |
2010/2011 | Ujvári Pál | Apáczai Csere János-díj |
2010/2011 | Vancsisin Gáborné | Múzeumbarát Pedagógus-díj |
2010/2011 | Vancsisin Gáborné | Fazekasért kitüntetés |
2010/2011 | Zele János | Németh László-díj |
2009/2010 | Albert Attila | MesterM-díj |
2009/2010 | Andó Józsefné | Arany Katedra Emlékplakett |
2009/2010 | Dobos Sándor, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2009/2010 | Horváth Gábor | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2009/2010 | Hraskó András | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2009/2010 | Iskolánk | a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek elnökségének KÓTA-díja (Mecénás) |
2009/2010 | Iskolánk | A Magyar Nyelvtudományi Társaság Simonyi Zsigmond-serlege |
2009/2010 | Iskolánk | Neumann János Számítógép-tudományi Társaság elismerõ oklevele a 2009/2010-ben szervezett Nemes Tihamér OKSzTV és Logo OSzTV versenyek legeredményesebb iskolájaként |
2009/2010 | Iskolánk | Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kara dékánjától kapott A természettudomány oktatásának kiváló iskolája címe |
2009/2010 | Jakucs Erika | Fazekasért kitüntetés |
2009/2010 | Kivovicsné Horváth Ágnes, dr. | Karácsony Sándor-díj |
2009/2010 | Kovács Csongorné | Genius Apáczai Diploma Különdíj |
2009/2010 | Laczkó László | MesterM-díj |
2009/2010 | Leányfalvi Gyöngyi | Arany Katedra Emlékplakett |
2009/2010 | Osztovits Szabolcs, dr. | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 4 Arany-díj |
2009/2010 | Riedel Miklósné Hobinka Ildikó, dr. | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2009/2010 | Rózsahegyi Krisztina | Trefort Ágoston-díj |
2009/2010 | Surányi László, dr. | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2009/2010 | Szabó Júlia | a Földrajz Tanárok Egyesületének Dr. Tóth Aurél elismerõ oklevele |
2009/2010 | Szilágyi Erzsébet | az Alapítvány az Orosz Nyelvért és Kultúráért és az ELTE Ruszisztikai Központ által adományozott Az év orosztanára cím |
2009/2010 | Takács Márta | Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért |
2009/2010 | Turcsányi Márta | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 4 Arany-díj |
2008/2009 | Barlai Gáborné | Arany Katedra Emlékplakett |
2008/2009 | Kovács Csongorné | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2008/2009 | Laczkó László | Graphisoft-díj |
2008/2009 | Paróczay József | Beke Manó Emlékdíj |
2008/2009 | Péli Ágota | Miniszteri Oklevél tehetséggondozásért |
2008/2009 | Rózsahegyi Krisztina | Fõvárosi Elismerõ Oklevél |
2008/2009 | Smainé Szegõ Ágnes | Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Elismerõ Oklevele |
2008/2009 | Surányi László, dr. | Rátz Tanár úr Életmûdíj |
2008/2009 | Szakolczai Katalin | Karácsony Sándor-díj |
2008/2009 | Szilágyi Erzsébet | Arany Katedra Emlékplakett |
2008/2009 | Testnevelés munkaközösség | Fazekasért kitüntetés |
2008/2009 | Vancsisin Gáborné | Németh László-díj |
2007/2008 | Bihari Péter | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj |
2007/2008 | Breinich Miklósné Horváth Andrea | Magyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt |
2007/2008 | Gömöri András | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2007/2008 | Hámori Veronika | Beke Manó Emlékdíj |
2007/2008 | Jilly Viktor | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: A XXI. Század Taneszköze |
2007/2008 | Kelecsényi László, dr. | Fazekasért kitüntetés |
2007/2008 | Kivovicsné Horváth Ágnes, dr. | Fazekasért kitüntetés |
2007/2008 | Nagy Ildikó | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: A XXI. Század Taneszköze |
2007/2008 | Paróczay József | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Ezüst-díj |
2007/2008 | Pogáts Ferenc | Ericsson-díj |
2007/2008 | Turcsányi Márta | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Nagydíj |
2007/2008 | Turcsányi Márta | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj |
2007/2008 | Ujvári Pál | HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj |
2006/2007 | Albert Attila | Richter Gedeon-díj a kémia tanításáért |
2006/2007 | Andó Józsefné | Magyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt |
2006/2007 | Balkovitz Lajosné | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2006/2007 | Fazakas Tünde | Graphisoft-díj |
2006/2007 | Fazakas Tünde | Ericsson-díj |
2006/2007 | Gömöry András | Németh László-díj |
2006/2007 | Hámori Veronika | Pro Renovanda Hungaria |
2006/2007 | Hasmann Károlyné | Fazekasért kitüntetés |
2006/2007 | Hegedûs Pál | Graphisoft-díj |
2006/2007 | Hraskó András | Beke Manó Emlékdíj |
2006/2007 | Müllner Erzsébet | a Rotary Club díja A természettudományos oktatásért |
2006/2007 | Pataki János | Graphisoft-díj |
2006/2007 | Táborné Vincze Márta | Graphisoft-díj |
2006/2007 | Thiry Imréné | Rátz Tanár Úr Életmûdíj |
2006/2007 | Thiry Imréné | Tehetséggondozásért kitüntetés |
2006/2007 | Ungár István | Fazekasért kitüntetés |
2005/2006 | Dvorák Cecília | Ericsson-díj |
2005/2006 | Hámori Veronika | Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt |
2005/2006 | Pataki János | Magyar Köztársaság Bronz Érdemkereszt |
2005/2006 | Táborné Vincze Márta | Ericsson-díj |
2005/2006 | Turcsányi Márta | Magyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt |
2004/2005 | Dobos Sándor, dr. | Ericsson-díj |
2004/2005 | Kelecsényi László, dr. | Magyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt |