Oldal kiválasztása

Tisztelt Szülők!

A hagyományoknak megfelelően az idei évben is egy szülői értekezlet keretében ismertetjük az újonnan felvett diákjaink családjaival a tanév megkezdésével kapcsolatos legfontosabb információkat. Az értekezleten lehetőség lesz személyesen is találkozni az igazgatóval és az osztályfőnökökkel, és velük is beszélgethetnek majd a legfontosabb kérdésekről.

A szülői értekezletek időpontjai:

Június 4. (csütörtök) 16 óra 9.A osztály;

Június 4. (csütörtök) 17 óra 9.B osztály;

Június 5. (péntek) 16 óra 30 perc 7.C osztály;

Június 5. (péntek) 17 óra 30 perc 7.D osztály.

A járványügyi előírásoknak megfelelően az értekezletekre nagyméretű termekben kerül sor, de kérjük, hogy minden tanuló esetében csak egy-egy hozzátartozó érkezzen az iskolánkba. A szülői értekezleten a részvétel nem kötelező.

Szeretettel várjuk Önöket!
Iskolavezetés
2020.05.26.