Oldal kiválasztása

Munkatársaink által elnyert díjak, kitüntetések

tanévnévdíj
2018/2019Csefkó ZoltánMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Dobos SándorMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Dvorák CecíliaMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Erős-Honti ZsoltMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Gyenes ZoltánMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Hujter BálintMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Kiss GézaMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Takács MártaMiniszteri elismerő oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2018/2019Endresz GáborMTA Pedagógus Kutatói Pályadíj
2017/2018Balázsné Kerek MariannaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2017/2018Markó ZoltánGraphisoft-díj
2017/2018Albert AttilaMagyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja
2017/2018Hámori VeronikaPrima Primissima
2017/2018Ádámné Laczkó MelindaHM Hadtörténeti Intézet és Múzeum ezüst emlékérme
2017/2018Csefkó ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Nagy PéterMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Dvorák CecíliaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Takács MártaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Vizy ZsoltMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Fazakas TündeMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Kiss Géza, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2018Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2017/2017Pásztor AttilaEMMI Kiváló versenyfelkészítõ
2017/2016Keglevich Kristóf, dr.EMMI Kiváló versenyfelkészítõ
2017/2015Erõs-Honti JuliannaEMMI Kiváló versenyfelkészítõ
2016/2017Jakucs ErikaBeke Manó Emlékdíj
2016/2017Gyenes ZoltánJunior Varga Tamás-díj
2016/2017Nagy PéterKiváló versenyfelkészítõ-díj
2016/2017Osztovits Szabolcs, dr.Tehetséggondozásért kitüntetés
2016/2017Horváth GáborTehetséggondozásért kitüntetés
2016/2017Fehérvári ZoltánnéFazekasért kitüntetés
2016/2017Szokolai TiborFazekasért kitüntetés
2016/2017Kocsis SzilveszterGraphisoft-díj
2016/2017Foki TamásNémeth László-díj
2016/2017Szokolai TiborNémeth László-díj
2016/2017Albert AttilaIrinyi János Középiskolai Kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért
2016/2017Szokolai TiborEricsson-díj
2016/2017Takács MártaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Horváth GáborMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Pásztor AttilaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Surányi László, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Gyenes ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Kiss Géza, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2016/2017Mészáros ZsuzsannaMROE Primavera-díj
2016/2017Póczos ValériaMROE Primavera-díj
2016/2017Koren BalázsSulinetwork-díj
2015/2016Bartha GabriellaMiniszteri elismerõ oklevél az OKTV bizottságban végzett tehetséggondozásért
2015/2016Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2015/2016Dvorák CecíliaTehetséggondozásért kitüntetés
2015/2016Fazakas TündeGraphisoft-díj
2015/2016Füzesséry ZoltánnéTehetséggondozásért kitüntetés
2015/2016Gálné Domoszlai ErikaMagyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja
2015/2016Gyenes ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2015/2016Hámori VeronikaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséhez nyújtott támogatásért
2015/2016Horváth GáborMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2015/2016Kádárné Szalay Esztera Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-pesti területi fordulójának tanári fõdíja
2015/2016Keglevich Kristóf, dr.Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért
2015/2016Kiss GergelyMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2015/2016Kiss Géza, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2015/2016Kiss Géza, dr.Fazekasért kitüntetés
2015/2016Mészáros ZsuzsannaWorld Architecture Awards díj egy casablancai piac építészeti tervéért
2015/2016Müllner Erzsébet, dr.Természet-Tudomány Diákpályázat - legjobb felkészítõ tanárok elismerõ oklevele
2015/2016Müllner Erzsébet, dr.Tehetséggondozásért kitüntetés
2015/2016Nagyné Rápli GyörgyiMagyar Termék Nagydíj a 7. osztályos Énekeskönyvért
2015/2016Orevecz MártaVarga Tamás-emlékdíj
2015/2016Orosz GyulaGraphisoft-díj
2015/2016Seres FannyMiniszteri elismerõ oklevél az OKTV felkészítésben végzett tehetséggondozásért
2015/2016Szabó Júlia, dr.Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2015/2016Szokolai TiborBárczy István-díj
2015/2016Takács MártaMiniszterelnöki és miniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2015/2016Vizy ZsoltMagyar Természettudományi Társulat Bugát-Szentágothai-díja
2015/2016Zele JánosFazekasért kitüntetés
2014/2015Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2014/2015Gyenes ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2014/2015Gyenes ZoltánBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2014/2015Hámori VeronikaApáczai Csere János-díj
2014/2015Hámori VeronikaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2014/2015Hámori VeronikaPedagógus Szolgálati Emlékérem
2014/2015Hámori VeronikaFazekasért kitüntetés
2014/2015Horváth GáborMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2014/2015Hraskó AndrásMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2014/2015Hraskó AndrásBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2014/2015Hujter BálintGraphisoft-díj
2014/2015Jakucs ErikaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2014/2015Kiss GergelyGraphisoft-díj
2014/2015Kiss Géza, dr.Graphisoft-díj
2014/2015Kiss Géza, dr.Pannon Egyetem címzetes egyetemi docense
2014/2015Leányfalvi GyöngyiFazekasért kitüntetés
2014/2015Nagy IldikóTehetséggondozásért kitüntetés
2014/2015Szokolai TiborBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2014/2015Szokolai TiborMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2014/2015Szoldatics JózsefPannon Egyetem címzetes egyetemi docense
2014/2015Táborné Vincze MártaGraphisoft-díj
2014/2015Takács MártaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2013/2014Albert AttilaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Bali JuditFazekasért kitüntetés
2013/2014Bali JuditTrefort Ágoston-díj
2013/2014Csájiné Knézics AnikóMagyar Termék Nagydíj
2013/2014Csefkó ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Dobos Sándor, dr.Graphisoft-díj
2013/2014Dobos Sándor, dr.Pannon Egyetem címzetes egyetemi docense
2013/2014Dvorák CecíliaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Dvorák CecíliaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2013/2014Erõs-Honti JuliannaBolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulójának tanári fõdíja
2013/2014Galata HajnalPedagógus Szolgálati Emlékérem
2013/2014Gálné Domoszlai ErikaBolyai Természettudományi Csapatverseny pesti körzeti fordulójának tanári fõdíja
2013/2014Gálné Domoszlai ErikaTehetséggondozásért kitüntetés
2013/2014Garamvölgyi BélaKurucz D. István-díj
2013/2014Garamvölgyi Bélamunkáit beválogatták több országos gyûjtõkörû, nyílt szemlére: a 61. Vásárhelyi Õszi Tárlatra, a VI. Kortárs Önarckép Biennáléra és a Vadászati Kulturális Egyesület kiállítására. Ez utóbbira elfogadott három mûbõl kettõt Vadászati Kulturális Érték-nek minõsítettek.
2013/2014Gyenes ZoltánMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Horváth GáborRátz Tanár úr Életmûdíj
2013/2014Horváth GáborMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Kelecsényiné Molnár Katalin, dr.Pedagógus Szolgálati Emlékérem
2013/2014Kelecsényiné Molnár Katalin, dr.Tehetséggondozásért kitüntetés
2013/2014Kiss Géza, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Kiss Géza, dr.Ericsson-díj
2013/2014Müllner Erzsébet, dr.Bárczy István-díj
2013/2014Orosz GyulaBeke Manó Emlékdíj
2013/2014Pásztor AttilaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Rápli GyörgyiMagyar Termék Nagydíj
2013/2014Riedel Miklósné Hobinka Ildikó, dr.Bárczy István-díj
2013/2014Szabó JúliaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2013/2014Számadóné Bíró AliceFazekasért kitüntetés
2013/2014Szokolai TiborMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2013/2014Táborné Vincze MártaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítéséért
2013/2014Táborné Vincze MártaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2013/2014Táborné Vincze MártaNémeth László-díj
2013/2014Takács MártaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2013/2014Takács MártaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2013/2014Temesvári MiklósBárczy István-díj
2013/2014Ujvári PálBárczy István-díj
2013/2014Ujvári PálPedagógus Szolgálati Emlékérem
2013/2014Vancsisin GábornéBárczy István-díj
2012/2013Albert AttilaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Bíró ZsuzsaPedagógus Szolgálati Emlékérem
2012/2013Foki TamásJózsefvárosi Polgármesteri Dicséret
2012/2013Horváth Antal, dr.Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Horváth GáborBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Horváth GáborTehetséggondozásért kitüntetés
2012/2013Hraskó AndrásMTA Pedagógus Kutatói Pályadíj
2012/2013Jakucs ErikaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Jilly ViktorBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Kémia munkaközösségIrinyi János országos középiskolai kémiaverseny különdíja a kiemelkedõ tehetséggondozó munkáért
2012/2013Kiss Géza, dr.MOL Tehetséggondozásért Díj
2012/2013Kiss Géza, dr.Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Müllner Erzsébet, dr.Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Napközi munkaközösségFazekasért kitüntetés
2012/2013Orosz GyulaPro Progressio díj
2012/2013Pásztor AttilaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok felkészítésében végzett munkáért
2012/2013Pásztor AttilaMTA Elnöki elismerése a diákolimpikonok eredményes felkészítéséért
2012/2013Pogáts FerencRátz Tanár úr Életmûdíj
2012/2013Rubóczky GyörgyBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Surányi László, dr.MesterM-díj
2012/2013Surányi László, dr.Inspirational Teacher Award 2013 (Massachusetts Institute of Technology)
2012/2013Surányi László, dr.Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Szabó JúliaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2012/2013Szûcs ImreBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Táborné Vincze MártaTehetséggondozásért kitüntetés
2012/2013Takács MártaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Turcsányi MártaBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2012/2013Ungor AndreaFazekasért kitüntetés
2012/2013Zele JánosBonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért díj
2011/2012Csájiné Knézics AnikóKarácsony Sándor-díj
2011/2012Dobos Sándor, dr.MesterM-díj
2011/2012Foki TamásFazekasért kitüntetés
2011/2012Gyenes ZoltánGraphisoft-díj
2011/2012Hámori VeronikaEricsson-díj
2011/2012IskolánkPro Progressio díj a 2011. évi természettudományi és mûszaki jellegû tárgyakhoz kapcsolódó rendezvények, események szervezéséért
2011/2012Jakucs ErikaGraphisoft-díj
2011/2012Katona KataFazekasért kitüntetés
2011/2012Keglevich Kristóf, dr.Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny különdíja az eredményes felkészítésért
2011/2012Laczkó LászlóRátz Tanár úr Életmûdíj
2011/2012Müllner Erzsébet, dr.Rátz Tanár úr Életmûdíj
2011/2012Müllner Erzsébet, dr.Természet-Tudomány Diákpályázat tanári Metropolis-fõdíja
2011/2012Oláh Tibor, dr.HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2011 Bronz-díj
2011/2012Pásztor AttilaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2011/2012Pásztor AttilaMiniszteri elismerõ oklevél az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyeken végzett többéves tehetséggondozást segítõ munkáért
2011/2012Pluhár GabriellaGraphisoft-díj
2011/2012Pluhár GabriellaVarga Tamás versenybizottság kiemelt felkészítõ tanári díja
2011/2012Surányi László, dr.Tehetséggondozásért kitüntetés
2011/2012Szabó JúliaMiniszteri elismerõ oklevél diákolimpikon felkészítéséért
2011/2012Szentesné Péter OrsolyaHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2011 Bronz-díj
2011/2012Turcsányi MártaÉdes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny emlékéremmel díjazott felkészítõ tanára
2011/2012Turcsányi MártaTehetséggondozásért kitüntetés
2010/2011Ének-zene munkaközösségFazekasért kitüntetés
2010/2011Hraskó AndrásTehetséggondozásért kitüntetés
2010/2011Jilly ViktorBárczy István-díj
2010/2011Keglevich Kristóf, dr.Hevesy György Országos Kémia Verseny legjobb felkészítõ tanár oklevél
2010/2011Pásztor AttilaGraphisoft-díj
2010/2011Szakolczai KatalinBeke Manó Emlékdíj
2010/2011Szilágyiné Oravecz MártaKarácsony Sándor-díj
2010/2011Takács LajosBárczy István-díj
2010/2011Tamás GáborEötvös József emlékérem
2010/2011Ujvári PálApáczai Csere János-díj
2010/2011Vancsisin GábornéMúzeumbarát Pedagógus-díj
2010/2011Vancsisin GábornéFazekasért kitüntetés
2010/2011Zele JánosNémeth László-díj
2009/2010Albert AttilaMesterM-díj
2009/2010Andó JózsefnéArany Katedra Emlékplakett
2009/2010Dobos Sándor, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2009/2010Horváth GáborMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2009/2010Hraskó AndrásMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2009/2010Iskolánka Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek elnökségének KÓTA-díja (Mecénás)
2009/2010IskolánkA Magyar Nyelvtudományi Társaság Simonyi Zsigmond-serlege
2009/2010IskolánkNeumann János Számítógép-tudományi Társaság elismerõ oklevele a 2009/2010-ben szervezett Nemes Tihamér OKSzTV és Logo OSzTV versenyek legeredményesebb iskolájaként
2009/2010IskolánkAz Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kara dékánjától kapott „A természettudomány oktatásának kiváló iskolája” címe
2009/2010Jakucs ErikaFazekasért kitüntetés
2009/2010Kivovicsné Horváth Ágnes, dr.Karácsony Sándor-díj
2009/2010Kovács CsongornéGenius Apáczai Diploma Különdíj
2009/2010Laczkó LászlóMesterM-díj
2009/2010Leányfalvi GyöngyiArany Katedra Emlékplakett
2009/2010Osztovits Szabolcs, dr.HunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 4 Arany-díj
2009/2010Riedel Miklósné Hobinka Ildikó, dr.Tehetséggondozásért kitüntetés
2009/2010Rózsahegyi KrisztinaTrefort Ágoston-díj
2009/2010Surányi László, dr.Miniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2009/2010Szabó Júliaa Földrajz Tanárok Egyesületének Dr. Tóth Aurél elismerõ oklevele
2009/2010Szilágyi Erzsébetaz Alapítvány az Orosz Nyelvért és Kultúráért és az ELTE Ruszisztikai Központ által adományozott „Az év orosztanára” cím
2009/2010Takács MártaMiniszteri elismerõ oklevél a diákolimpikonok tehetséggondozásáért
2009/2010Turcsányi MártaHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 4 Arany-díj
2008/2009Barlai GábornéArany Katedra Emlékplakett
2008/2009Kovács CsongornéTehetséggondozásért kitüntetés
2008/2009Laczkó LászlóGraphisoft-díj
2008/2009Paróczay JózsefBeke Manó Emlékdíj
2008/2009Péli ÁgotaMiniszteri Oklevél tehetséggondozásért
2008/2009Rózsahegyi KrisztinaFõvárosi Elismerõ Oklevél
2008/2009Smainé Szegõ ÁgnesMagyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Elismerõ Oklevele
2008/2009Surányi László, dr.Rátz Tanár úr Életmûdíj
2008/2009Szakolczai KatalinKarácsony Sándor-díj
2008/2009Szilágyi ErzsébetArany Katedra Emlékplakett
2008/2009Testnevelés munkaközösségFazekasért kitüntetés
2008/2009Vancsisin GábornéNémeth László-díj
2007/2008Bihari PéterHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj
2007/2008Breinich Miklósné Horváth AndreaMagyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt
2007/2008Gömöri AndrásTehetséggondozásért kitüntetés
2007/2008Hámori VeronikaBeke Manó Emlékdíj
2007/2008Jilly ViktorHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: A XXI. Század Taneszköze
2007/2008Kelecsényi László, dr.Fazekasért kitüntetés
2007/2008Kivovicsné Horváth Ágnes, dr.Fazekasért kitüntetés
2007/2008Nagy IldikóHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: A XXI. Század Taneszköze
2007/2008Paróczay JózsefHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Ezüst-díj
2007/2008Pogáts FerencEricsson-díj
2007/2008Turcsányi MártaHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Nagydíj
2007/2008Turcsányi MártaHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj
2007/2008Ujvári PálHunDidac Taneszközminõsítõ Díjverseny: 2007 Arany-díj
2006/2007Albert AttilaRichter Gedeon-díj a kémia tanításáért
2006/2007Andó JózsefnéMagyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt
2006/2007Balkovitz LajosnéTehetséggondozásért kitüntetés
2006/2007Fazakas TündeGraphisoft-díj
2006/2007Fazakas TündeEricsson-díj
2006/2007Gömöry AndrásNémeth László-díj
2006/2007Hámori VeronikaPro Renovanda Hungaria
2006/2007Hasmann KárolynéFazekasért kitüntetés
2006/2007Hegedûs PálGraphisoft-díj
2006/2007Hraskó AndrásBeke Manó Emlékdíj
2006/2007Müllner Erzsébeta Rotary Club díja „A természettudományos oktatásért”
2006/2007Pataki JánosGraphisoft-díj
2006/2007Táborné Vincze MártaGraphisoft-díj
2006/2007Thiry ImrénéRátz Tanár Úr Életmûdíj
2006/2007Thiry ImrénéTehetséggondozásért kitüntetés
2006/2007Ungár IstvánFazekasért kitüntetés
2005/2006Dvorák CecíliaEricsson-díj
2005/2006Hámori VeronikaMagyar Köztársaság Arany Érdemkereszt
2005/2006Pataki JánosMagyar Köztársaság Bronz Érdemkereszt
2005/2006Táborné Vincze MártaEricsson-díj
2005/2006Turcsányi MártaMagyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt
2004/2005Dobos Sándor, dr.Ericsson-díj
2004/2005Kelecsényi László, dr.Magyar Köztársaság Ezüst Érdemkereszt